Yakuplu Dış Cephe 0542 484 20 86

Kategori: Hizmet Bölgelerimiz | 0

İstanbul´da ki çarpık kentleşme bir çok fabrikayla yerleşim yerinin iç içe geçmesine sebebiyet veriyor. Özellikle Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesinde yaşanan bu durum apartman veya iş yerlerinin fabrika dumanı neticesinde kısa sürede renginin dolmasına sebebiyet vermekte. Ambarlı bölgesinde yer alan fabrikalar ve Organize Sanayi Bölgesinden dolayı sizinde apartmanlarınızın dış cephesi kısa sürede renk solukluğuna uğrayabilir veya kirli bir renk gösterimi oluşabilir.

Yine İstanbul´da son zamanlardaki olumsuz hava koşullarıyla gelen dolu yağışları apartmanınızın dış yüzeyinde delinme boyasında kalkma ve yalıtım dış yalıtım sisteminde aksaklık yaşatıyor. Yakuplu Boyacı´nız olarak bu sorunları kısa sürede yaptığımız temiz ve doğru işçilikle çözüyoruz.

Beylikdüzü bölgesinin en güvenilir ekibi olarak bizler yaklaşık on beş yıldır yaptığımız hizmetlerle sizleri memnun etmeyi öncelik biliriz. Daha güzel göz alıcı ve modern yapılara geçiş adına sadece aracı olmakla kalmıyoruz sizler için en uygun ve en iseal çözümleri sunmak için Çabalıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Veya bizimle iletişime geçin 0541 920 97 94 & 0542 484 20 86

Diğer Hizmet Bölgelerimiz: BeykentGürpınarYakuplu,

BelikdüzüKavaklıBahçeşehirBaşakşehir,

 KayaşehirSilivriHalklalıÇerkezköy ,

 Maslak ve Esenyurt